Merasim Çiçekleri

Çelenkler, eskiden beri törenlerde kutlama, cenazeler de ve mezarlarda saygıyı belirtmek amacıyla gönderilen; genellikle çiçekler, yapraklar ve otlar ile örülen halkalardır. Çelenk geleneği Antik Mısır’dan beri süregelmiştir. Ancak merasim ve cenaze törenlerine çelenk göndermek ya da asmak bütün dünya ya mal olmuş bir gelenektir. 

Cenaze gibi zor zamanlarda sevdiklerinizin yanında olamadığınız da onların hep aklınızda olduğunu ve onlara olan desteğinizi göstermek amacıyla gönderdiğiniz çelenkler, yakınlarınızın acılarını paylaşıp onlara destek olduğunuzu gösteren simgelerdir. Cenaze çelenklerinde genellikle beyaz gerbera, kırmızı gerbera, sarı zinya, gerbera glayör ve benzeri cenaze çelenklerine uygun taziye çiçekleri kullanılır. Osmaniye Çiçek olarak zor günlerinizde yakınlarınızla acınızı paylaşmanıza yardımcı olarak acınızı bir nebze de olsa hafifletmeyi görev ediniyoruz. Çiçek sanatından anlayan işinin ehli çalışanlarımız ile en taze çiçeklerden hazırladığımız çelenkler ile zor gülerinizde yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. 

Merasimler için hazırlatmak istediğiniz çelenkleri büyük bir özen ile hazırlıyoruz. Sonrasında dilediğiniz notu da ekleyerek taziye alanına, taziye evine ya da mezarlıklara gönderimini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sizlerin ve yakınlarınızın acılı gününde acınızı paylaşıyoruz. Güzel günlerde olduğu gibi zor zamanlarınızda da hizmet vermeye devam ediyoruz. Osmaniye’nin her yerine dilediğiniz çelengi hazırlayarak istediğiniz saatte ulaştırıyoruz. En acılı gününüzde geleneklerin ve ritüellerin vazgeçilmezi olan çelenkleri Osmaniye Çiçek olarak en uygun şekilde hazırladığımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz sitemizdeki modelleri inceleyerek fikir sahibi alabilirsiniz.

34 ürün bulundu.